کرم پودر دائم

 

از پیشرفت های جدید در روند محصولات آرایشی می توان به کرم پودر دائم اشاره کرد، قطعا پوست موردی است که برای همه افراد دارای اهمیت است و افراد تمایل دارند روش هایی را یاد بگیرند که پوستشان را برای همیشه زیبا و جذاب کند.

این نوع کرم پودر را ابتدا لهستانی ها وارد بازار محصولات آرایشی کردند و بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

کرم پودر دائم با میکرونیدلینگ

وقتی صحبت از کرم پودر دائمی و نیمه دائمی می شود ، همه ما میکربلیدینگ را شنیده ایم ، روش میکروبلیدینگ که برای داشتن پوستی کامل و زیبا استفاده می شود.

محبوبیت میکروبلیدینگ به دلیل تأثیر بیش از حد واقع گرایانه آن به سرعت افزایش یافت. هزاران و هزاران زن در سراسر جهان این روش شگفت انگیز را انتخاب کردند.

با این حال ، همه خدمات میکروبلیدینگ مناسب نیستند. زنانی که منافذ بزرگ پوست و چربی دارند کاندید مناسبی برای دریافت کرم پودر با میکروبلیدینگ هستند.

این دارو برای افرادی که رنگ پوست تیره دارند و همچنین برای کاهش ظاهر کک و مک و تغییر رنگ پوست ناشی از آکنه و پیری (لکه های پیری) توصیه می شود.

کرم پودر حاوی چه موادی است:

– کاملا ایمن باکیفیت قابل اعتماد در مواد

– ایمن حتی در استفاده طولانی مدت

– عاری از عطر ، الکل ، مواد حساسیت زا

– دارای مواد نگهدارنده مانند پارابن ها و متیل ایزو تیازولینون (MIT / MI)

– فاقد: اسید کوجیک ، آربوتین ، هیدروکینون

– فاقد ترکیبات آرایشی: روغنهای معدنی ، سیلیکات آلومینیوم منیزیم ، تالک ، اکسیدهای آهن (موجود در رنگها به عنوان مثال زرد ، قرمز)

– فاقد موارد خاص: comedogeninc (که می تواند باعث آکنه و نقایص پوستی پس از مراقبت شود) مانند سیلیکون ها (به عنوان مثال سیکلو هگزازی لوکسان) ، صمغ ، موم های ریز بلورین ، موم

موارد استفاده کرم پودر دائم:

– مراقبت روزانه از پوست و بدن
– برای زنان و مردان ، برای انواع پوست
– برای پوست در هر سنی توصیه می شود
– کک و مک ، تغییر رنگ و از بین برنده (لکه های پیری / لکه های پس از آفتاب و آکنه)
– رنگ پوست تیره و یا ناهموار
– پوست ظریف و حساس

میزان اثر کرم پودر دائم:

– اثر روشنایی فوری و تدریجی را فراهم می کند
– ایده آل برای پوست های آسیایی ، قفقازی و هر نوع قومیت
– حتی رنگ پوست و رنگ درخشان را بازیابی می کند
– رادیکال های آزاد را خنثی می کند
– تغییر رنگ پوست را کاهش می دهد
– محتوای ملانین در پوست را قبل و بعد از قرار گرفتن در معرض UV کاهش می دهد.

روش سفید کردن برای محو شدن لکه ها ، کاهش رنگدانه ها بسیار عالی است ، روش کرم پودر دائم توسط Dr.Eri مبتنی بر سالها تحقیق ایجاد شده است که به انواع پر رنگی کمک می کند ، این روش ویژه ای برای استفاده از یک ترکیب تزریقی مناسب برای رنگدانه ها پس از تحقیقات دقیق است.

مواد تشکیل دهنده ترکیب کننده سفید کننده ، ضد رنگدانه و کک و مک است ، هر دو حاوی آنتی اکسیدانهای با ویتامین C بالا هستند ، ترانسامین برای ملاسما اثر دارد ، بنابراین می تواند انواع سیاهی حلقه را بهبود بخشد.

علاوه بر این ، روش دکتر تاتو برای قرار دادن این ماده در اعماق رنگدانه های رنگی ، که مانع تولید ملانین می شود ، به شما کمک می کند تا احساس بسیار عالی در پوست خود حس کنید و به شکل موثری بر روی پوست تاثیر خود را خواهد گذاشت.

این ماده نه تنها پوست ناهموار و نواحی تاریک پوست را از بین می برد بلکه تولید کلاژن را تحریک می کند و خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش می دهد ، بنابراین شما می توانید احساس کنید که پوست نرم و سفید است و از هر زاویه ای اینگونه به نظر می رسد.

نمای کلی از کرم پودر دائم :

کرم پودر دائم سرمی است که برای درمانهای ایمن و فشرده سفید شدن پوست طراحی شده است.

این دارو برای افراد با رنگ پوست تیره و همچنین برای کاهش ظاهر کک و مک و تغییر رنگ پوست ناشی از آکنه و روند پیری عکس (لکه های پیری) توصیه می شود.

ایمنی

فاقد پارابن ، الکل ، مواد رنگی ، مواد معطر و حساسیت زا است.

دستورالعمل استفاده

مراقبت روزانه از پوست و بدن
برای زنان و مردان ، برای انواع پوست
رنگ پوست تیره
رنگ پوست ناهموار
کک و مک
تغییر رنگ پوست
هایپرپیگمنتیشن
لکه های بعد از آکنه
لکه های بعد از آفتاب
لکه های پیری

کرم پودر دائم احتمالاً تنها راهی است که می توانیم به رنگدانه سازی عمیق برسیم (مانند ملاسمای عمیق ، پیگمانتاسیون مفاصل ، پیگمانتاسیون اصطکاکی … ) که کاملاً قابل درمان با رنگدانه درمانی لیزر ما نیستند (بیشتر برای رنگدانه سازی های سطحی موثر است) ، کرم پودر داسم به ما امکان می دهد تا به لایه های عمیق تری از پوست برای رسوب سرم سفید کننده مورد نظر برسیم.

اثربخشی سفید کننده در مقایسه با کرم های سفید کننده موضعی بلند مدت بسیار بیشتر است و در صورت ترکیب با لیزر ، نتایج به بهترین شکل ممکن است.

بیماران احتمالاً به بیش از یک جلسه درمان احتیاج دارند اما نتایج بدست آمده در این شرایط پوستی بسیار سخت ارزش دارد.

در مورد سفید شدن صورت کاملاً آرایشی ، همراه با افزایش طراوت و درخشش ، بسته به وضعیت و کیفیت پوست ، از ترکیبی از سرم ها با لیزر و یا بدون لیزر استفاده خواهد شد.

این نوع کرم پودر دائم که از همان روش های میکروبلیدینگ و یا مزوتراپی نیز می توان در آن استفاده کرد برای پوست بسیار عالی

و روشی بسیار خوب است. در صورتی که درباره این بحث سوالات بیشتری داشتید با کارشناسان دکتر تاتو ایران ارتباط برقرار کنید.