خدمات تاتو صورت

خدمات حرفه ای تاتو صورت که آن را تحت عنوان آرایش دائم نیز می شناسند، در واقع آرایشی نیمه دائم و در عین حال پر طرفدار می باشد. تاتوی صورت روشی است که در آن رنگدانه های سازگار با پوست انسان ضمن کمترین آسیب رسانی، در عمق معینی از پوست قرار میگیرند

تاریخچه تاتو

تاتو هنری است که تاریخچه ای بسیار طولانی و شگفت آور دارد. در این هنر زیبا رنگدانه ها را با استفاده از وسایل مخصوص به پوست فرد وارد کرده و رنگ آن را برای همیشه تغییر می دهند. تاتو از جمله روش های بسیار قدیمی است که به عنوان یکی از انواع آن می توان به خدمات تاتو روی صورت اشاره کرد.

جالب است بدانید که تاتو ترکیب چیزهایی ناشناخته که در حال حاضر آن ها را تحت عنوان رنگدانه می شناسیم، با بدن فرد می باشد. که به مدت طولانی و بدون تغییر باقی می ماند. 

خدمات تاتو صورت

تاتو چیست

عمل خلق نقش و نگارهای دائمی و یا دارای ماندگاری طولانی توسط فردی که آموزش دیده است بر

روی بدن فرد متقاضی را تاتو و یا به عبارت دیگر خالکوبی می گویند.

تاتو همان خالکوبی است که افراد در زمان های قدیم به منظور نگارش تصاویری همچون شیر و اژدها بر روی بدن خود مورد استفاده قرار می دادند.

پدیده تاتو و به خصوص انجام تاتو صورت پدیده ای جهانی و پر طرفدار است. به گونه ای که میتوان گفت 25 درصد افرادی که در بازه سنی 18 تا 30 سالگی به سر می برند، بر روی بدن خود تاتو دارند، و پیش بینی شده است که در چند سال آینده، 40 درصد جمعیت جهان را افراد دارای تاتو تشکیل می دهند و این آماری تکان دهنده است.

اگر شما هم به آن دسته از افراد تعلق دارید که معتقدید مردان بیشتر از زنان به استفاده از تاتو بر روی بدن خود علاقه دارند، باید بدانید که سخت در اشتباه هستید.زیرا 65 درصد افرادی را که به خالکوبی و مخصوصا خدمات تاتو صورت روی آورده اند، زنان تشکیل می دهند.

خدمات حرفه ای تاتو صورت

انواع تاتو و کاربردهای آن

تاتو انواع و کاربردهای مختلفی دارند. تاتوها را گاها با هدف تزیین و زیبایی، نمایش وابستگی فرد به حزب یا عقیده ای خاص، تنوع طلبی و … مورد استفاده قرار می دهند.افرادی نیز وجود دارند که این خالکوبی ها را با هدف پوشش دادن نقایص مادرزادی موجود در صورت و بدن خود به کار می برند.

بنابراین نمی توان از فایده های تاتو و علی الخصوص کلینیک تاتو صورت چشم پوشی کرد.

خدمات تاتو صورت , خدمات تاتو بدن ، اموزش تاتو نظیر تاتوی لب، تاتوی ابرو، تاتوی چشم و نیز تاتوهای فرهنگی و آیینی، حرفه ای، زیبایی، پزشکی و حادثه ای از انواع مختلف این هنر پر طرفدار می باشند.

این روش صرفا جنبه آرایشی داشته و به عنوان خط های باریکی بر روی پلک چشم، داخل ابروها و نیز دور لب های فرد استفاده می شود. تاتو صورت طرفداران زیادی مخصوصا در میان خانم ها دارد.

میکروبلیدینگ

نحوه انجام خدمات تاتو

آموزش تاتو صورت با کمی تفاوت در همه جا به صورت یکسان انجام می شود. 

سپس ماده رنگی جامد یا مایع طبیعی و ماندگار نظیر نیل، سرمه، دوده چراغ و … را بر روی پوست ناحیه در حال خونریزی قرار می دادند تا به مرور جذب پوست می شد.

در متدهای جدید به منظور انجام تاتو نقش دلخواه را با استفاده از یک خودکار بر روی ناحیه مورد نظر کشیده و سپس سوزنی را که تحت عنوان سوزن سر طلایی نام گذاری می شود.

انواع خدمات تاتو صورت

تاتو خط لب

لب ها یکی از کانونی ترین اعضای چهره هستند که تاثیر بسیار زیاد و غیر قابل انکاری بر چهره فرد دارند. بنابراین امری طبیعی است که عده زیادی از زنان خواهان داشتن لب هایی کامل، زیبا، جذاب و بدن نقص باشند. یکی از فراوان ترین نوع بهترین تاتو صورت که در میان زنان ایرانی به شدت رواج دارد، تاتوی خط لب می باشد.

تاتو خط لب به عنوان نمونه ای پر طرفدار از تاتو صورت روشی است که آن را با هدف تزریق رنگدانه های خاص درون لایه ای سطحی از پوست لب مورد استفاده قرار می دهند. تاتوی لب با به کارگیری یک سوزن مخصوص زمینه تقویت فرم لب ها را فراهم می سازد.

علت نیاز به تاتوی خط لب بعنوان یکی از خدمات تاتو صورت

تاتو خط لب

تاتو خط لب به عنوان نمونه ای از خدمات تاتو صورت قادر است که فرم فعلی و غیر دلخواه لب فرد را تقویت کرده و مجددا لب هایی با شکل دلخواه به وی هدیه دهد.

 تاتوی خط لب ضمن شکل دهی به لب ها، می تواند سایز آن ها را افزایش دهد.

استفاده از تاتو لب، علاوه بر جنبه زیبایی که دارد، اقدامی درمانی نیز محسوب می شود.عدم قرینگی لب ها مشکلی رایج است که بسیاری از بانوان از وجود آن رنج می کشند.استفاده از تاتو خط لب زمینه اصلاح ساده و راحت این عدم تقارن در لب ها را فراهم کرده و چهره فرد را هماهنگ تر و متعادل تر می سازد.

بسیاری از خانم ها با استفاده از تاتوی خط لب به عنوان یکی از محبوب ترین تاتوها بدون نیاز به آرایش مکرر لب ها در شرایط خاص،ظاهری زیبا خواهند داشت.

به علاوه استفاده از تاتوی خط لب موجب صرفه جویی در وقت و هزینه های این دسته از افراد نیز خواهد شد.

تاتو کار خط لب

تاتو خط لب به عنوان یکی از جذاب ترین نوع خدمات تاتو روی صورت میباشد.

استفاده از تاتو صورت برای افرادی که دچار سوختگی شده و یا در اثر سوانحی نظیر تصادف و یا انجام عمل های جراحی زیبایی ظاهر و لب های خود را از دست داده اند، بسیار مفید خواهد بود.

 این روش قادر به پوشانندگی جای زخم و اصلاح رنگدانه های پوستی لب میباشد به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی دارد.

تاتو خط لب
تاتو رژ لب

تاتو خط چشم

اکثر زنان و مردان این روش را با هدف افزایش زیبایی مورد استفاده قرار می دهند.

تاتو خط چشم به عنوان یکی از پر طرفدارترین انواع خدمات تاتو نمونه ای از آرایش دائمی محبوب و دارای انواع گوناگون است. هر فرد با توجه به سلیقه ای که دارد متناسب وضعیت ظاهری صورت خود یکی از انواع مختلف خط چشم را انتخاب کرده و نسبت به انجام آن  اقدام می نماید.

تمایل بیش از حد زنان به انجام تاتوی خط چشم، این شغل را به یکی از سودمند ترین شغل ها تبدیل کرده است!

مراحل تاتو خط چشم

فرد متقاضی انجام تاتوی خط چشم پس از مشخص نمودن طرح خاص خود، تحت قرینه سازی قرار می گیرد.

 قرینه سازی یکی از حساس ترین مراحل در تاتو خط چشم است که به دلیل نقطه گذاری نیازمند دقت و تمرکز بسیار زیادی می باشد.

 تاتو کار پس از این که قرینه سازی اطراف چشم را به درستی انجام داد، با استفاده از پماد بی حسی نسبت به بی حس نمودن ناحیه مورد نظر اقدام می کند. لازم به ذکر است که اگر متقاضی در حین انجام عمل تاتوی خط چشم درد بیشتری را در نقطه ای خاص احساس کند، باید تاتو کار را در جریان بگذارد تاوی نسبت به بی حسی مجدد آن ناحیه با به کارگیری بی حسی مایع اقدام نماید.

مرحله بعدی تاتوی خط چشم، انتخاب رنگ مناسب به منظور ایجاد طرح بر روی پوست پلک است.

 سوزن مناسب برای کشیدن تاتو خط چشم را برگزیده و نسبت به طراحی طرح مورد نظر اقدام می کنند.

محبوب ترین نوع خدمات تاتو بر روی صورت

تاتو ابرو

تاتوی ابرو بعنوان یکی از رایج ترین خدمات تاتو صورت،طرفداران بسیار زیادی را میان خانمها جذب کرده است.

تاتو ابرو قدمتی بسیار طولانی در ایران داشته و تمام مردم با آن آشنایی دارند. لازم به ذکر است که استفاده از تاتوی ابرو باعث می شود که ابرو و چهره فرد از فرم طبیعی خود فاصله بگیرد.

دلیل این امر نیز پر کردن تمام سطح ابرو با استفاده از رنگدانه ها می باشد.

ترمیم ابرو با استفاده از تاتو به این صورت است که تاتو کار تمام سطح ابروهای متقاضی را تاتو نمیکند،بلکه تنها نسبت به تاتوی نواحی دارای نقص پرداخته و بقیه ابرو را به حالت طبیعی خود باقی می گذارد که این امر باعث می شود صورت متقاضی طبیعی تر به نظر برسد.

انتخاب رنگی مناسب و دارای همخوانی با رنگ اصلی ابروها یکی دیگر از مباحث دارای اهمیت در زمینه تاتوی ابرو به عنوان نمونه ای پر طرفدار از تاتو صورت می باشد.

دقت در انتخاب این رنگ باعث می شود که پس از گذشت مدت زمانی از انجام تاتوی ابرو، رنگ ابروهای فرد همچنان طبیعی و زیبا به نظر بیاید.

microshading-saye-abroo

سوالات متداول

بعد از انجام خدمات تاتو صورت چه مواردی را باید رعایت کنیم؟

توصیه های مربوط به تاتوکار را رعایت کنید تا تاتو شما دچار عفونت نشود.

خدمات تاتو روی صورت شامل کدام قسمت ها میشود؟

تاتو ابرو ،تاتو خط لب و تاتو خط چشم مربوط به این خدمات میشود.

هزینه خدمات تاتو صورت به چه شکلی میباشد و آبا مقرون بصرفه است؟

هزینه آن نسبت به آرایش کردن صورت کمی گرانتر است ولی با توجه به اینکه دائمی هست بهتر است البته بشرطی که توسط تاتوکار مجرب این خدمات انجام بشود.

چگونه میتوانیم به یک تاتوکار حرفه ای صورت تبدیل بشویم؟

با شرکت در کلاسهای حضوری دکتر تاتو ایران و یادگیری تمام موارد میتوانید بصورت حرفه ای این رشته را یاد بگیرید.

آرایش دائم صورت به چه نحوی انجام میشود؟

تاتو توسط دستگاه های میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن با وارد کردن رنگ مخصوص داخل پوست منتقل میشود.

آیا قسمت تاتو روی صورت پاک میشود؟

بله هر قسمت از صورت که تاتو بشود قابل پاک کردن هست ولی اینکار حتما باید توسط پزشک متخصص انجام بشود تا از عفونت پوست جلوگیری بشود.

فیبروز ابرو
آرایش دائم صورت