تاتو خط چشم

اطلاعات مورد نیاز تاتو خط چشم:

اگر تا به حال در مورد افرادی که روی ابرو خالکوبی می کنند یا خط لب دائمی می زنند و تاتو خط چشم دارند شنیده اید و از خود پرسیده اید “چه کسی این کار را انجام می دهد؟” ، اجازه دهید خودم را معرفی کنم.

من خط چشم مشکی – برای همیشه استفاده می کنم – و این یکی از تصمیمات خوب زندگی من بوده است، این نوع تاتو بسیار زیباست و حالت خوبی به چشم می دهد.

یک خط چشم که به زیبایی استفاده می شود برای برجسته سازی و تقویت فرم ، رنگ و اندازه چشم شما اساسی است. یک تاتو خط چشم ماهر به شما یک خط چشم کاملاً طبیعی در انتخاب ضخامت و سبک مورد نظر خودتان را می دهد که ضدآب ، ضد لک و ماندگار است.

خدمات تاتو خط چشم :

اگر عاشق استفاده از خط چشم هستید ، هر روز صبح با استفاده از تاتو چشم بی نقصی که در طول روز کمرنگ نمی شود ، در وقت گرانبها خود صرفه جویی کنید! با استفاده از شکل ، رنگ تاتو، اندازه چشم های خود را برجسته و زیباتر کنید.

تاتو خط چشم یک راه حل نیمه دائمی عالی برای خانم هایی است که تمایل دارند چشمانی زیباتر داشته باشند ، کسانی که از لنزهای تماسی استفاده می کنند و به خط چشم معمولی آلرژی دارند ، می توانند از این روش استفاده کنند ، با استفاده از جدیدترین تکنیک ها ، بدون وقفه ، کمترین تورم و بدون درد تاتو خط چشم با دستگاه های پیشرفته تاتو انجام می شود.

چند گزینه وجود دارد برای تاتو که می توان به تاتو سایه دار ، تقویت پیکسلی ، محو کردن یا کانتورینگ اشاره کرد.

هر کسی که بخواهد این نوع روش تاتو را انجام دهد به راحتی می تواند طرح مورد نظر را انتخاب کند و زیبایی تاتو را بر روی چشم خود به صورت خط چشم ببیند، لطفا در صورت تمایل با ما تماس بگیرید تا در مورد آن بحث کنیم یا برای مشورت ارتباط خود را با ما همیشه حفظ کنید.

خط چشم بالا سایه دار:

نگاهی نرم و لطیف برای کسانی که جلوه ای زیبا به چشم خود خواهند داد. با خط چشم کوچک تا بال بلند در رنگ های مختلف سیاه و قهوه ای قابل انجام است. می تواند سایه ای سنگین با سایه ای پیکسلی نرم بر روی چشم ایجاد کند که زیبایی خاصی به چشم خواهد داد.

تاتو مژه:

با افزودن رنگدانه سیاه به خط مژه ، می توانیم تعریف کامل و ظریفی را برای این نوع تاتو ایجاد کنیم. مواد تقویت کننده مژه برای کسانی که مژه های کم رنگ یا مژه هایی کوتاه دارند و می خواهند پایه بیشتری برای باز شدن چشم هایشان داشته باشند ، ایده آل است که به ان بن مژه نیز گفته می شود.

پیشرفت هایی نیز در تاتو خط چشم وجود دارد که برای تعادل در خط چشم ضخیم پایین ، بسیار مناسب هستند.

تاتو چشم نازک: تاتو فقط از خط نازک فوقانی می تواند شکل چشم را بازتر کند. به همین دلیل آرایشگر از خط چشم ذغالی در قسمت بالای چشم استفاده می کند تا زیبایی چشم را دو چندان نشان دهد.

خط چشم پهن دنباله دار:

دارای ظاهری نرم و استفاده از رنگدانه هایی که به شکل مستقیم بر روی چشم کشیده می شوند. با استفاده از قرار دادن دقیق نانو ، با ایجاد چندین نقطه کوچک از رنگدانه در امتداد خط مژه ، این ظاهر را ایجاد می کنیم تا ظاهری سایه دار ایجاد کند.

ایده آل برای کسانی که مژه های کمی دارند و می خواهند چشم هایشان بیشتر برجسته شود یا از آلوپسی یا سرطان رنج می برند و موهایشان ریخته است.

ما می توانیم یک حالت مژه تقویت شده طبیعی یا یک تاتو خط چشم ضخیم تر ایجاد کنیم که به راحتی یک خط چشم پهن زیبا با دنباله مناسب را مشاهده خواهید کرد.

مراقبت های بعد از تاتو

 

بنابراین بعد از انجام خالکوبی خط چشم چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که تاتو جدید چیزی است که در نهایت از آن پشیمان نمی شوید؟ این مراحل را دنبال کنید تا به راحتی تاتو جدید شما بهبود می یابد.

– مطمئن باشید که هنرمند شما تاتو جدید شما را در یک لایه نازک از ژل نفتی و یک باند می پوشاند.

– بعد از 24 ساعت باند را بردارید. تاتو را به آرامی با آب و صابون ضد میکروبی بشویید و حتما خشک کنید.

– یک لایه از پماد ضد باکتری / وازلین دو بار در روز قرار دهید و از باندهای جدید استفاده کنید و مرتب آن ها را تعویض کنید.

– ناحیه تاتو خود را به آرامی دو بار در روز با آب و صابون بشویید و قبل از استفاده مجدد از پماد ضد باکتری / وازلین ، آن را به آرامی خشک کنید.

– بعد از تمیز کردن ، مرطوب کننده یا مرهم استفاده کنید تا مرطوب بماند.

– شما باید این روند را برای 2 تا 4 هفته تکرار کنید. همچنین سعی کنید از شنا و آفتاب برای مدت حدود 2 هفته خودداری کنید.

و دوش های سرپایی بگیرید، آب داغ نه تنها صدمه می زند بلکه می تواند جوهر را نیز کم رنگ کند، در ساعات روز از ضد آفتاب مسدود کننده فیزیکی با حداقل 7٪ ضد آفتاب اکسید روی استفاده کنید و یا روی تاتو را بپوشانید (با لباس ، باند).

 

اگر تاتو شما کمی پوسته پوسته شد یا لایه های سختی را ایجاد کرد ، نگران نباشید. طبیعی است. اما هرگز آن را نچینید ، خراشیده یا پوست آن را جدا نکنید. اگر این کار را کنید ،به عفونت مبتلا می شوید یا رنگ آن را از بین می برید.

اگر فکر می کنید تاتو شما آلوده است یا به درستی بهبود نمی یابد ، به دکتر تاتو ایران مراجعه کنید.

مواردی که بیان شده است به عنوان مراقبت های بهداشتی بعد از تاتو خط چشم دارای اهمیت زیادی هستند و البته این روند تقریبا برای همه انواع تاتو انجام می شود.

تاتو خط چشم یک زیبایی بی نظیر را به چشمان شما می دهد. در صورتی که مشورت بیشتری را می خواهید با ما در ارتباط باشید مشاوران تاتو به شما کمک بیشتری خواهند کرد.