آموزش تاتو صورت

مرکز آموزش تاتو صورت دکتر تاتو ایران با برترین اساتید تاتو در تهران آماده خدمت گذاری به شما عزیزان هنرجو هست تا دوره های آموزش تاتو با جدیدترین متد را برای افراد مبتدی و حرفه ای به اجرا درآورد. ما به شما جدیدترین دوره های آموزش تاتو صورت را می آموزیم.

هنرجوهای مستعد را جذب کرده و آموزش را به شکل حرفه ای و از روی روشهای برجسته روز دنیا آموزش را شروع خواهیم کرد. ما شما را در یک محیط پیشرفته برای تاتو آموزش می دهیم تا تجربه ای واقعی را به صورت عملی بدست آورید.

مواردی که به طور معمول روی دوره های آموزش تاتو صورت ارائه می شود شامل چگونگی رعایت بهداشت ، جلوگیری از آلودگی متقابل هنرجو و محیط ، طراحی هنری تاتو خواهد بود.

اگر متخصصان دکتر تاتو بعد از بررسی دقیق آموزش های تاتو صورت متوجه شوند که نقایصی وجود دارد و با توجه به بررسی های بعمل امده آموزش کامل و جامع را در اختیار افراد می گذارند تا همه از یک شیوه آموزش به شکل حرفه ای بهره مند شوند.

آموزش حرفه ای تاتو صورت

برای تاتو صورت که به صورت معمول بر روی ابرو و لب و خط لب، خط چشم انجام می شود، این نوع تاتو از ابتدا با سوزن هایی انجام می گرفت که الان نیز مورد استفاده قرار می گیرند و اما دستگاه هایی نیز وجود دارد که این کار را انجام می دهند.

در اولین گام طرح کشیده می شود یعنی نوع خط و حتی رنگ تیره براق یا مات ان مشخص می شود و سپس بعد از کشیدن ان بر روی نقطه مورد نظر، سوزن کاری شروع می شود که این سوزن دارای نوک بسیار نازکی است که روی پوست کشیده می شود و سپس نقطه مورد نظر تمیز می شود.

شکل تاتو خیلی مشخص نیست چون در سوزن کاری و یا خدمات تاتو صورت به طور معمول باد کردگی در نقطه مورد نظر دیده می شود که پس از پانسمان و برای احیای مجدد یا به قول تاتو کاران شارژ مجدد زخم دچار عفونت نشود و پس از چند روز که ترمیم زخم شروع می شود شکل تاتو خودش را به زیبایی نشان می دهد و اگر کار به شکل حرفه ای انجام گیرد که بهترین نوع تاتو با رنگی زیبا صورت شما را بسیار جذاب تر و زیبا تر نشان خواهد داد.

آموزش تاتو روی صورت یا  تاتو کردن ابرو چه طور صورت میگیرد؟در مراحل تاتو کردن ابرو، نقش مورد نظر شمارا در ناحیه ابرو کشیده و آنگاه با سوزن مخصوص، رنگ متبوع را، داخل طرح کشیده شده خالکوبی می‌کنند.

رنگ تاتو صورت بر چه مبنایی تعیین می‌شود؟

تعیین رنگ مطلوب، برای تاتو کردن ابرو به رنگ پوست، مو و ابروهای شما بستگی دارد، ضمن این که، سلیقه ی فردی شما و پیشنهاد دکتر معالج هم مهم میباشد.

لوسیون های رنگدانه تاتو صورت یا ابرو دربرگیرنده چه موادی می‌باشند؟

بیش تر موادی که برای تاتوی ابرو به عمل میروند، اکسید آهن و دی اکسید تیتانیوم می باشند که هر دو مواد غیر واکنش می‌باشند، این لوسیون ها به طور ویژه، برای کاشت داخل پوست تن درست شده اند، بیش تر این لوسیون ها از جنس عنصرهای معدنی میباشند و با برخی از رنگدانه ها مثل: رنگدانه هایی که برای لب ها به کار میروند، تفاوت دارا‌ هستند.

در آموزش تاتو صورت میخواهیم به درست کردن رنگ تاتو صورت بپردازیم، به این شکل میباشد که فرد تاتو کننده، کمی از پودر رنگی مورد نظر را، در یک محلول دارای آب مقطر، گلیسرین و الکل حل می‌نماید؛ با این کار یک مایع کرم مانند، رقیق و یکنواخت، به دست می‌آید.

رنگ هایی که در تاتو صورت یا تاتو ابرو بکار می‌روند چه رنگ هایی میباشند؟

شما میتوانید در خدمات تاتو صورت این نکته را بیاموزید، رنگ تاتو، می‌تواند بسیار متنوع باشد، از رنگ های خیلی روشن گرفته تا رنگ های خیلی تیره که علاوه بر ابروها، می توان از آنها برای لب ها هم بهره مند شد.

تاتو صورت در چندین جلسه صورت می‌گیرد؟

گاهی اوقات کار تاتو کردن ابرو، در یک جلسه تمام می‌شود، برخی اوقات هم در دو جلسه، که فی مابین آن‌ها ۴ تا ۸ هفته فاصله می‌باشد؛ در بیش تر مورد ها، رنگ پس از یک هفته از بین می رود، در جلسه دوم فرد معالج، نگه دارنده رنگ را اضافه می‌کند و مقدار لازم از رنگدانه را اضافه می‌کند.

بعد از آموزش تاتو صورت چه چیزی مشاهده خواهید کرد

فورا بعداز تاتو صورت، متوجه خواهید شد که رنگ تاتو از آن رنگی که تعیین نموده اید، پررنگ تر میباشد، این مسئله به دلیل این میباشد که رنگ تاتو صورت، حدود هفت روز زمان می برد، وارد لایه های عمیق تر پوست شود.

در آموزش تاتو شما یاد میگیرید، بعداز 7 تا 10 روز شاهد پوسته پوسته شدن پوست، در قسمت تاتو خواهید بود، لایه های بالایی پوست، ورقه ورقه گردیده و جدا میشوند و جای آن را پوست نرم و روشن رنگی خواهد گرفت؛ نتیجه این میباشد که پوست در انتها طبیعی به نظر میرسد.

میخوایم در آموزش تاتو صورت بدانیم، بعد از انجام تاتو صورت، پوست ابرو ممکن میباشد، در گیر خارش شود، این نشانه خوبی میباشد؛ زیرا به معنای این میباشد که پوست دارد تسکین مییابد، برای رفع این عارضه بایستی، از کرم مخصوص به کارگیری نمایید.

آیا در عملیات تاتو کردن صورت خطر عفونت وجود دارد؟

نکات مهمی که باید در آموزشگاه تاتو صورت بیاموزید این است که، چنانچه استانداردهای بهداشتی، به نحو احسنت رعایت شوند، خطر عفونت ناچیز میباشد؛ برای تاتو صورت بایستی، از سوزن های

استریل شده که در پاکت های مهر و موم شده بسته بندی گردیده اند، به کارگیری نمایید، برای دوری از انتقال آلودگی، تکنسین، دکتر معالج یا این که آرایشگر، بایستی از دستکش های استریل به کار گیری نمایند، بعداز درمان در محل مورد نظر، از یک کرم آنتی بیوتیک استفاده می‌کنند.

خدمات تاتو صورت یا خدمات تاتو لب

تاتو خط لب گهگاه، برای از بین بردن سفیدی بیش از حد لب ها به کارگیری می گردد، انجام این کار جذابیت ها و مزایای متعددی داراست، همینطور، تاتو خط لب روشی درمانی، برای رفع نقص بعضی از افراد میباشد.

انجام خدمات تاتو صورت و مخلوط رنگ

یک تاتو کار ماهر، می بایست به خوبی، رنگ تاتو را بشناسد و باهم مخلوط نماید، تا بتواند متناسب با هر لب، رنگ متبوع را ارائه نماید، به عنوان مثال: چنانچه شخصی لب های کبودی داراست و دوست دارد رنگ تاتو لب کالباسی داشته باشد، نسبت به شخصی که رنگ تاتو خط لب کالباسی، انتخاب کرده و لب های سفید و رنگ پریده داراست، بایستی از مخلوط رنگ متفاوتی، به کارگیری نماید، یعنی برای هر رنگ لب، بایستی از رنگ خط لب متناسب با آن به کارگیری نمایید.

عوارض تاتو صورت یا تاتو لب

بعضی از حساسیت ها، یکی‌از عوارض تاتو خط لب یا این که تاتو رژ لب میباشد، قرمزی و خارش پوست، فورا بعداز انجام تاتو ایجاد میشود و یا این که حتی ممکن میباشد، سالها بعد از آن، ایجاد شود از جمله عوارص این پدیده بشمار می‌رود.

آموزش تاتو صورت و نگهداری بعد از آن

تا 24 ساعت پس از تاتو لب، می توان از چای کیسه ای خنک گردیده، برای کاهش التهاب و تورم آن استفاده نمود، برای این کار، نخست، چای کیسه ای را به زمان 5 دقیقه در آب جوش قرار دهید، آن‌گاه آن را درون آب یخ نهاده تا خنک شود، بعد از خنک شدن، چای کیسه ای را به زمان 10 دقیقه روی لب ها قرار دهید.

برای سرعت بخشیدن به‌این کار میتوانید، چای کیسه ای را در یخچال فریزر قرار داده و چندین مرتبه، از آن به کارگیری نمایید، در صورت درد نیز، می بایست پروفن یا این که تیلِنول به جای آسپرین مصرف نمایید.

تاتو خط چشم

یکی از تکنیک های آرایش همیشگی، میباشد که از پیشین تا به الان، نسبتاً تغییری نکرده و به همان شیوه انجام می گردد، ممکن میباشد در مدل سوزن، رنگها و دستگاه که برندهای جدیدی در بازار موجود هست، عوض شده باشد، نسبت به سایر کارهای آرایشی در صورت، خط چشم معمولا وقت بیشتری از شما می‌گیرد.

مخصوصا چنانچه، خیلی عادت به کشیدن آن نداشته باشید و مدام تلاش میکنید، تماما خط چشم متقارن داشته باشید، با این شیوه اطمینان خواهید داشت که مدام خط چشم دارید و دیگر وقت متعددی، بابت کشیدن و پاک کردن آن نخواهید گذاشت؛ تاتو خط چشم بوسیله تکنیک میکروپیگمنتیشن انجام می‌گردد.

آموزش تاتو خط چشم قدم به قدم

مرحله اول آموزش

زمان مشورت و توصیه مدل به مشتری میباشد، یک پیگمنتر کار می بایست، تشخیص دهد، چه نوع خط چشمی به چهره فرد بیش تر می‌آید.

مرحله دوم آموزش تاتو

بعداز انتخاب مدل خط چشم، به کشیدن دو خط چشم یکسان میرسیم، یکسان بودن دو خط چشم، بسیار مهم میباشد، اندازه گیری در خط چشم، از قسمت پره های بینی تا کناره خارجی چشم میباشد.

نکته: فاصله پلک و ابرو در برخی چشم ها معدود میباشد و کشیدن خط چشم پهن، سبب ساز کوچکتر نشان دادن چشم ها میگردد و به عبارتی، یه ذره فاصله ای هم که ممکن میباشد، داشته باشد را از بین میبرد، تشخیص خط چشم پهن یا این که نازک بسیار مهم میباشد.

مرحله سوم یادگیری تاتو صورت

پس از قرینه سازی، نوبت بی حس کردن پوست میباشد، برای تاتو خط چشم، می بایست از بی حسی پمادی به کارگیری نمایید و در هنگام تاتو صورت نیز، هر جا مشتری حس درد داشت، از بی حسی مایع به کار گیری نمایید( بی حسی مایع یا این که اصطلاحا یخی را در زمان کار، چندین قطره روی دستمال ریخته و روی محل مورد نظر برای چندین دقیقه می‌گذارند).

نکته: انجام قرینه سازی و سپس بی حسی، بسته به مدل کار پیگمنتر گوناگون میباشد، بعضی ها اول بی حسی می‌زنند و بعد از آن قرینه سازی را انجام می‌دهند که هیچ فرقی ندارد.

مرحله چهارم آموزش و یادگیری تاتو صورت

برای تاتو ابرو یا خط چشم، درون رنگ مشکی دو قطره رنگ قرمز اضافه می کنند که مشکی را ثابت نگه دارد، زیاد رنگ قرمز‌ اضافه نکنید، زیرا بعد از تاتو خط چشم، بسیار بد رنگ خواهد شد.

مرحله پنجم آموزشگاه تاتو صورت

تعیین سوزن مطلوب که برای کشیدن تاتو صورت یا خط چشم نیز مانند تاتو خط لب از سوزن 2 سر، به کارگیری می گردد، سوزن تک سر برای خط چشم، به هیچ وجه نباید مصرف شود، زیرا موجب پاره گی پوست می‌گردد.

نکته مهم در آموزش تاتو صورت، سوزن های پیچی، بسیار قوی تر و بهتر از سوزن های تی میباشند، کاشت قوی تر و دقیق تری به شما میدهند، از نگاه بهداشتی نیز ایمن ترند، چون دارنده محفظه ای نگه دارنده می باشند که بازدارنده کشیدن خون و رنگ به درون دستگاه می‌شود، ولی در سوزن های تی، اینگونه وجود ندارد، تهیه و تنظیم عمق کاشت سوزن که بوسیله دکمه هایی روی بدنه دستگاه انجام می‌گردد، همچنین میزان سرعت دستگاه نیز با همان تهیه و تنظیم می‌شود.

مرحله ششم تاتوی روی صورت

ریختن رنگ در تشتک انگشتی، سوزن را به آرامی در رنگ میزنیم و مقداری رنگ برمیداریم، نگه داشتن زیاد سوزن در رنگ، هیچ کمکی به بیش تر دریافت کردن رنگ نمی نماید و تنها منجر پخش رنگ روی پوست و آلوده و کثیف شدن پوست و دستگاه میگردد.

مرحله هفتم تاتوی صورت

در بهترین آموزشگاه تاتو صورت باید یاد بگیرید، با دو انگشت به آرامی، مقداری از پلک را بکشید، زیرا پوست پشت پلک نازک و شل میباشد، با این کار پوست کشیده می‌شود و کار را سریع تر می‌کند، از بخش میانی پلک یا این که کناره داخلی شروع به کشیدن خط میکنیم، پلک بسیار نازک میباشد و ابدا نباید دستگاه را فشار دهید، به آرامی رنگ را در قسمتی که معلوم کردیم میکشیم، تا به بخش انتهای چشم.

مرحله آخر تاتو زدن صورت

بعداز اتمام کار، با دستمال مرطوب پشت پلک را تمیز می‌کنیم، تا رنگ های پخش گردیده پشت پلک پاک و تمیز شوند.، از مشتری بخواهید تا خط چشم کشیده شده را در آیینه نگاه نماید و در رخ تغییر تحول مدل با اشکال را همان لحظه به شما بگوید.

نکات مهم در آموزش تاتو صورت

در این آموزش یاد بگیرید، چشم، قسمتی بسیار حساس میباشد و حین انجام فعالیت، بایستی خیلی توجه نمایید، چنانچه در طول انجام کار، خون ریزی اتفاق بیافتد، فورا و بدون مکث، دستگاه را خاموش نمایید و فعالیت را متوقف نمایید و با دستمال مرطوب پلک را تمیز نمایید.

چنانچه این اتفاق بیافتد، حتما از سوزن نامناسب، به کارگیری نموده اید، یا این که فشار دست شما، خیلی زیاد بوده است، برای چشم باز، بی حسی پمادی، به کارگیری نمایید و در صورتی که از بی حسی یخی استفاده میکنید بی تردید، چندین قطره روی دستمال کاغذی ریخته و روی پلک بگذارید.

در آموزش کار تاتو روی صورت شما باید بیاموزید، برای مشکی تر شدن رنگ، می‌توانید 1 یا این که 2 قطره رنگ قرمز رنگ اضافه نمایید، چنانچه آلرژی چشمی یا این که پوستی دارید، بی تردید با دکتر معالج مشاوره فرمایید، تاتو صورت یا تاتو خط چشم، نسبت به سایر تاتوهای آرایشی صورت، خیلی بیش تر ماندگاری دارد و در صورت ترمیم سال‌ها ممکن میباشد باقی بماند.

علت رنگ نگرفتن تاتوی خط چشم و ریزش رنگ چه می باشد؟

ممکن میباشد، شما از سیگار و مشروبات الکلی زیاد، استفاده کرده باشید، از یکسری قرص های قوی اعصاب و روان استفاده کرده باشید، از رنگهای بی کیفیت و تقلبی برای شما به کارگیری کرده باشند، و یا این که یکسری علت های طبیعی مانند ژنتیک تن شما، بعضی از پوست ها رنگ پذیری خیلی سخت دارا‌هستند، یا این که به هیچ عنوان رنگ پذیر نیستند.

فرقی هم ندارد، پوست کم آب باشد یا این که چرب، اما معمولا پوست های خیلی چرب، رنگ پذیری سختی، دارا‌هستند و ریزش رنگ در‌این جور پوست زیاد میباشد.

چند گزینه از کاربردهای تاتو خط چشم

چندین گزینه، از کاربردهای تاتو خط چشم، همان گونه که در تاتو صورت، در قسمت بالا توضیح دادیم، کشیدن خط چشم، نسبت به سایر کارهای آرایشی صورت مقداری مشکل تر میباشد یا این که دست کم، برای اشخاصی که عادت به کشیدن آن ندارند، حقیقتا سخت میباشد.


مدام بعداز چند دفعه کشیدن و پاک کردن، به گونه دلخواه، به حالت قرینه می رسند، بدون شک چنانچه شما شاغل باشید، تاتوی خط چشم، شایسته ترین مورد، برای شما خواهد بود، در این Face tattoo Education، به شماد یاد می دهیم، چه کسانی بیشتر به تاتو خط چشم نیاز دارند.

برخی اشخاص که دوست دارند، مدام صورت آنان آرایش داشته باشد، برخی اشخاصی که خط چشم قرینه دوست دارند، برخی کسانی که فاصله چشم و ابروی متعددی دارند، برای کسانی که پلک افتاده و بی حالت دارا هستند که بدون شک با خط چشم می توان آن را برطرف کرد.

سوالات متداول

آموزش تاتو صورت شامل چه مواردی میشود؟

آموزش های تاتو خط لب، تاتو خط چشم،میکروبلیدینگ،میکروپیگمنتیشن،نانو بروز،آرایش دائم صورت،کرم پودر دائم و میکرو اسکالپ سر

در آموزش تاتو صورت رنگ تاتو به چه چیزهایی بستگی دارد؟

این به رنگ پوست شما و اینکه شما چه سلیقه ای دارید بستگی دارد البته نوع تشخیص پزشک معالج شما هم تاثیر گذار است.

هزینه آموزش تاتو صورت به چه عواملی بستگی دارد؟

این هزینه ها با توجه به نوع کلاس ها که در دو بخش خصوصی و عمومی برگزار میشود بستگی دارد.

آیا برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای تاتو نیاز به مدرک خاص دیگری دارم؟

خیر،برای دریافت مدرک تاتو نیاز به هیچ مدرک دیگری نیست .

آیا بعد از اتمام آموزش جزوه آموزشی دوره را میدهید؟

بله بعد از پایان هر دوره آموزش جزوه آن بصورت فایل در اختیار هنرجویان قرار میگیرد.

برای ما که در تهران سکونت نداریم برگزاری کلاسها به چه نحوی میباشد؟

کلینیک دکتر تاتو ایران با برگزاری کلاسها در اواخر هفته امکان آموزش را برای هنرجویان شهرستانی فراهم میکند.