آموزش دولاین کامل بدن
نیمه خصوصی
20 جلسه
هر جلسه 3 ساعت و نیم
صفرتا صد
دو ماه
13 میلیون و 700 هزار تومان

تمامی سبک های بروز دنیا همراه با آموزش مربیگری‌

تمامی پکیج ها بصورت کاملا حرفه ای

و آکادمیک آموزش داده میشود

زیر نظر پزشک‌ متخصص

و ساپورت مجازی و رفع اشکال تا یکسال

تمامی سبک ها

صفر تا پیشرفته

آکادمی آموزش تاتو بدن با بهترین متخصصان تاتو در ایران و تهران در خدمت شما هست تا دوره های آموزش تاتو با کیفیت بالا را برای افراد مبتدی و حرفه ای به اجرا درآورد. ما به شما بهترین دوره آموزش حرفه ای تاتو بدن را ارائه می دهیم.

افراد با استعداد را جذب کرده و آموزش را به شکل حرفه ای و از روی متدهای برجسته دنیا آموزش را اجرا خواهیم کرد.

ما شما را در یک محیط واقعی برای تاتو آموزش می دهیم تا تجربه ای واقعی را به صورت عملی بدست آورید.

مباحثی که به طور معمول روی دوره های یادگیری تاتو بدن ارائه می شود شامل چگونگی رعایت بهداشت ،جلوگیری از آلودگی متقابل ، طراحی هنری ، آناتومی و فیزیولوژی خواهد بود.

کارشناسان تاتو بعد از بررسی دقیق آموزش ها تاتو بدن متوجه شدند که نقایصی وجود دارد و با توجه به تحقیقات بدست امده آموزشی کامل را در اختیار افراد می گذارند در سراسر کشور تا همه از اموزش به شکل حرفه ای بهره مند شوند.

آموزش تاتو بدن

طراحی و سبک تاتو بدن

اینکه کسی در ابتدا هنرمند باشد و طرح کاملاً مربوط به تاتوی بدن را طراحی کند بسیار عالی است همانند تبلیغات و طراحی سایت زیبای ادوردز 20 زیرا این اولین مرحله از تاتو است که باید طرح مورد نظر به زیبایی بر روی بدن کشیده شود.

قرار دادن تاتو روی بدن

قرار گرفتن تاتو بدن، اینکه کجای بدن قرار گیرد کاملاً به خود شما بستگی دارد ، اگرچه برای اولین بار ممکن است بخواهید قسمت جلوی بدن ، ناحیه ای از بدن را که کمترین درد برای خال کوبی دارد ، انتخاب کنید و ممکن است علاقمند باشید.

در جایی خدمات تاتو را انجام دهید که کاملا مشخص باشد مثلا روی دست ها و پاها و حتی بعضی ها روی کمر خود این کار را انجام می دهند که بسیار هم زیبا است. خالکوبی در مناطقی از بدن که حس لمس بهتری دارد زیباتر و جذاب تر است.

تاتو بدن

تاتو بدن در واقع نوعی چاپ روی ناحیه ای از بدن است که در آن طراحی یا مدل با استفاده از جوهر به شکل غیر دائم یا دائم به لایه درم پوست تزریق می شود و رنگدانه های موجود در آن ناحیه را تغییر می دهد.

حال تاتوی روی بدن در 3 گروه تقسیم بندی می شود که گروه اول جنبه تزئینی بدون ایجاد هیچ گونه مفهوم و معنای خاصی دارد، گروه دوم سمبلیک، گروه سوم تصویر که تاتو با طرح یا تصویری به صورت دائمی بر روی لایه درم پوست اجرا می شود.

آموزش تاتو روی نواحی مختلف بدن به شکل حرفه ای یکی از آموزش های پردرآمد و خوشایند می باشد که موجب گرایش افراد زیادی به این حرفه شده است. البته به علت فراوانی نقوش، مدل ها و طرح ها، رنگ های به کار برده در این هنر و حرفه از تنوع بالایی برخوردار می باشد که بیشتر رنگ های سیاه، قهوه ای و قرمز را در بر می گیرد.

سپس این رنگ ها به وسیله ابزار آلات یا دستگاه تاتو به لایه ی زیر پوست تزریق شده که دوام مدل یا طرح را بالا می برد و باعث ایجاد نقش روی بدن متقاضی می شود. ناگفته نماند در اکثر شریط این نقوش به صورت دائمی روی بدن متقاضی دوام می یابد که در صورت تمایل به پاک کردن آن ها باید از تجهیزات دیگری استفاده کرد.

مراحل آموزش تاتو بدن

مراحل آموزش تاتو بدن برای تمام شرکت ها و متقاضیان به یک شکل می باشد که بسته به مهارت مربی و اعتبار شرکت ارائه دهنده نحوه آموزش و یادگیری تغییر می کند. البته این تغییر در مقیاس خیلی کمی رخ می دهد و زمینه تمام آموزش یکی می باشد. بنابراین مراحل آموزش به شرح زیر است:

• در مرحله اول آموزش تاتو باید کل لایه های پوست بدن را به هنرجو نشان داد.

• در مرحله دوم مربی تمام تجهیزات و لوازم های مورد استفاده در تاتو بدن را به هنرجوها معرفی کند.

• در مرحله سوم مربی طراحی تاتو روی هر ناحیه از بدن را به صورت اصولی آموزش دهد.

• در مرحله چهارم مربی باید میزان فشار دست و روش درست انجام کار را آموزش دهد.

• در مرحله پنجم یا آخر هنرجو با کمک مربی روی مدل زنده تمرین عملی انجام می دهد.

دوره آموزش تاتو بدن

در دوره آموزش تاتو بدن توسط مربی مجرب تمام سبک ها از جمله هارور،تراش پولکا، بیومکانیک، سورئالیسم، رئالیسم، کوپل، آبرنگی، پرتره، اسکچ، داتورک، بلک ورک، ماندالا، پولیگان، جئومتریک، سلتیک، تریبال، مائوری، لیتل، لترینگ و انواع طرح ها و مدل های رایج به هنرجویان آموزش داده می شود.

این دوره در 10 جلسه است و طی آن تمامی تکنیک های اجرای تتوی بدن به صورت اصولی توسط اساتید بین المللی به هنرجو آموزش داده می شود .

حین آموزش تاتو ، جزوه مرجع و راهنمای کامل تاتوی بدن به هنرجو تعلق میگیرد و پس از آموزش کامل، مدرک سرتیفیکیت پایان دوره آکادمی دکتر تاتو ایران به هنرجو اعطا می گردد.

اگر به هنر تاتو علاقه دارید در کشورمان مراکزی هستند که دوره های خدمات تاتو بدن در آنها وجود دارد و شما میتوانید در آن دوره ها شرکت نمایید.

قدم اول در یادگیری تاتو شرکت در این دوره ها است اگر می خواهید تاتو را به صورت حرفه ای یاد بگیرید به مراکز معتبری که کلاس های آموزش تاتو بدن را برگزار میکننند مراجعه کنید.

آموزش حرفه ای تاتو بدن
آموزش تخصصی تاتو

نحوه برگزاری دوره آموزش تاتو بدن

نحوه برگزاری دوره آموزش تاتو بدن با یک استاندارد عام در گروه های آموزشی که شامل 3 بخش گروهی، خصوصی و نیمه خصوصی است تقسیم بندی و پایه ریزی می شود.

حال تنها تفاوت دوره های آموزشی در تعداد هنرجوهای شرکت کننده است که با کاهش هنرجوها، قیمت ها و هزینه های مصرفی افزایش می یابد و بالعکس. البته دوره های خصوصی دارای 3 هنرجو، دوره های نیمه خصوصی دارای 8 هنرجو و دوره های گروهی دارای 15 هنرجو می باشد.

بنابراین هر چه تعداد هنرجوها کمتر باشد یادگیری تاتو و گرفتن مدرک از سازمان فنی و حرفه ای آسان تر می شود. همچنین مربیان وسایل و ابزار آموزشی را در یک پک آموزشی در اختیار هنرجویان می گذارند و هزینه پک ها را از آن ها می گیرند.

این پک ها شامل کیت تاتو کل اعضای بدن که دارای 2 عدد ماشین تاتو جهت کشیدن خط و سایه زدن، شابلون کاغذ پوستی، کاپ جوهر، سوزن هایی در 10 سایز متفاوت، کرم ها و پمادهای بی حسی، مواد استرلیزه برای سوزن های تاتو، پدال پایی و 10 نوع از برترین رنگ ها و جوهرها می باشد.

ابزار و وسایل مورد نیاز آموزش تاتو بدن

همانگونه که هر فرد برای نقاشی روی بوم یا کاغذ به ابزارآلات و لوازمی نیاز دارد، یک تاتو کار برای آموزش تاتو بدن باید تمام ابزار آلات مختص به این حرفه را در اختیار داشته باشد تا نهایت استفاده را از آموزش ببرد.

برای مثال اگر تتو آرتیست بخواهد طرح روی بدن را نقاشی کند باید در گام اول تمام راز و رمز رنگ و روغن را برای مرحله رنگ کاری بداند و از ابزارهایی همچون کاردک، قلم موی گرد، قلم موی پهن و … استفاده کند.

زیرا به کار بردن هر ابزار برای کدام قسمت از طراحی مناسب است به تبحر تتو آرتیست بستگی دارد و زمان تاتو بدن باید در مورد هر ابزار که در کدام قسمت از بدن و برای چه طرح هایی مناسب است، اطلاعات کافی داشته باشد.

بعد از اتمام دوره آموزش تاتو بدن چه توانایی هایی باید کسب کرد؟

بعد از اتمام دوره آموزش تاتو بدن، شخص تاتو آرتیست باید بتواند تمام نیازهای متقاضی اعم از تاتو تمام قسمت های بدن، چشم، لب و ابرو را به شکل تخصصی انجام دهد.

همچنین قبل از شروع عمل تاتو پوست مشتری و ساختار رنگدانه ها مشخص شود و مطابق شرایط متقاضی برترین نوع و سبک تاتو دائم انتخاب شده روی ناحیه مورد نظر به اجرا درآید.

آموزش صفر تا صد تاتو بدن

انتخاب حرفه تاتو به عنوان شغل در کشور ایران

اگر شما هم جز آن دسته افرادی هستید که به هنر تاتو علاقه مند هستید و مایل به ادامه ی آن به عنوان شغل و حرفه هستید باید بگویم در کشورمان مراکزی هستند که دوره های آموزش تاتو بدن در آنها وجود دارد و شما میتوانید در آن دوره ها شرکت نمایید.

قدم اول در یادگیری تاتو شرکت در این دوره ها است و نیاز به بلد بودن آن از قبل نیز نیست اگر می خواهید تاتو را به صورت حرفه ای یاد بگیرید به مراکز معتبری که کلاس های آموزش تاتو بدن را برگزار میکننند مراجعه کرده و در مدت زمانی نسبتا کوتاه یک تاتو کار حرفه ای شوید.

البته لازم به ذکر است اگر استعداد طراحی و نقاشی در شما وجود داشته باشد شما فرد مناسب تری برای این حرفه هستید اما اگر در این زمینه استعدادی ندارید نگران نباشید زیرا شما میتوانید طرح ها را بر روی بدن کپی نمایید و نیازی به حرفه ای بودن در زمینه طراحی ندارید پس اگر علاقه دارید هرچه سریع تر در دوره های آموزش تاتو بدن شرکت نمایید.

تاتو یکی از حرفه های پردرآمد و پرطرفدار است که اگر تاتو آرتیست دوره آموزش تاتو بدن را به صورت حرفه ای دیده باشد با ورود به بازار کار از درآمد بالایی برخوردار می شود. البته گرفتن مدرک در این حرفه بسیار دشوار است و اشخاص کمتری به آن روی می آورند. بنابراین رقیب برای شما کمتر و سطح درآمد بالاتر خواهد رفت.

مراقبت های بعد از انجام تاتو بدن

• بعد از انجام تاتو بدن نباید فورا محل مورد تاتو را شست و شو داد و صبر کرد تا التهابات ناشی از این عمل به طور نرمال از بین رود.

• استفاده از ویتامینه یا کرم های تسکین دهنده اجباری نیست اما به کار بردن آن ها ممنوع نبوده و می تواند مفید باشد.

• با اتمام عمل تاتو باید شخص متقاضی محل تاتو شده را با یک باند تمیز و بدون هیچ گونه آلودگی بپوشاند تا رفع التهابات و التیام محل به رعایت بهداشت فردی ادامه دهد. زیرا در صورت عدم رعایت بهداشت فردی محل تاتو شکل ناخوشایندی به خود می گیرد.

نکات مهم حین آموزش خالکوبی بدن

در ایران مراکز معتبر زیادی هستند که دوره های آموزش تاتو روی بدن را دارند و شما میتوانید با شرکت در این دوره ها یک تاتو کار حرفه ای بشوید.

بخش های آموزش حرفه ای تاتو بدن 

1-تکنیک تاتو

آموزش تاتو یک هنر است و زیر مجموعه هنر نقاشی،دارای تکنیک می باشد و برای یک تاتو کار حرفه ای دانستن تکنیک یکی از مهم ترین دانسته ها است.

اما جای هیچگونه نگرانی نیست اگر از این تکنیک ها آگاهی ندارید و میخواهید یک تاتو آرتیست شوید تنها با شرکت در دوره های آموزش دکتر تاتو ایران میتوانید این تکنیک ها را در کلاس های ویژه فرا بگیرید.

2-وسایل مورد نیاز مرکز آموزش تاتو

برای شرکت در دوره های یادگیری تاتو بدن نیز نیازمند داشتن لوازم موردنیاز برای این کار هستیم.

برای اطلاع از این لوازم مورد نیاز باید به همان کلاس ها مراجعه نمایید.

3-طراحی تاتو

 طراحی و نقاشی بخش مهمی از انجام تاتو است. مطمئن باشید اگر در زمینه طراحی و نقاشی حرفه ای باشید و در دوره های آموزش حرفه ای تاتو شرکت نمایید میتوانید به یک تاتو آرتیست فوق حرفه ای تبدیل شوید.

آموزش خالکوبی بدن

سوالات رایج 

آموزش تاتو بدن شامل چه سبک های است؟

سبکهای : گری واش،پرتره،سه بعدی،رئال،آبرنگی،دات ورک و … که بصورت مبتدی و پیشرفته آموزش داده میشود.

آیا با دروه های آموزش تاتو بدن میتوانم یک شغل خوب داشته باشم؟

بله اگر تمامی دوره ها رو بصورت حضوری و صفر تا صد یاد بگیرید میتوانید بعنوان یک تاتوکار حرفه خود را آغاز کنید.

هزینه یادگیری و آموزش تاتو بدن به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه ها با توجه به نوع زمان بندی کلاسها،تعیین اساتید و نوع کلاس خصوصی یا عمومی تعیین میشود.

بخش های آموزش حرفه ای تاتو بدن شما چه مواردی است؟

دارای سه بخش تکنیک تاتو که لازمه شروع هر تاتوکار هست،وسایل و تجهیزات مورد نیاز تاتوکار و طراحی تاتو که اگر شما طراح خوبی باشید میتوانید به یک تاتو آرتیست حرفه ای تبدیل بشوید.

آیا بعد از اتمام آموزش جزوه آموزشی دوره در اختیار هنرجویان قرار میگیرد.

بله بعد از پایان هر دوره آموزش اساتید آموزشگاه جزوه ها رو بصورت فایل در اختیار شما عزیزان قرار میدهند.

آیا آموزش تاتو بر روی مدل واقعی داده میشود؟

در ابتدای کار خیر چون مراحل اول آموزش میباشد بر روی مدل مصنوعی انجام میشود ولی بعد که مهارت کافی را کسب کردید روی مدل واقعی آموزش می بینید.

آموزش تاتو بدن
آموزش حرفه ای تاتو بدن